kotveni lodi

Hlavní náplní našeho klubu je provozování vodních sportů a to především jachtingu a windsurfingu. K tomu účelu disponuje Yachtclub Pasohlávky kamenným molem s jeřábem o nosnosti do 2000 kg, sloužící ke spouštění nebo vytahování lodí a také tzv. "sjížďákem" na spouštění otevřených lodí, popř. pramic na vodu. V prostoru jeřábu jsou zbudována zařízení ke kotvení kajutových plachetnic členů a hostů YACHTCLUBU PASOHLÁVKY. Tento prostor má statut přístavu dle SPS Přerov.

Dále náš klub disponuje moly ke kotvení lodí a surfů, hangárem k uložení příslušenství k lodím a surfům. Motorové čluny jsou na této nádrži omezeny výkonem do 10 kW.