slide 3

V našem YACHTCLUBU se můžete ubytovat ve dvou vybavených chatách pro 5 osob. Tyto chaty jsou umístěny na našem soukromém, oploceném pozemku, se zastřešenou terasou a nádherným výhledem na vodní plochu. Vnitřní vybavení chat se skládá z malé kuchyňské linky, jídelního koutu a malého televizoru.

Pro vážné zájemce o provozování vodních sportů nebo o rybaření nabízíme možnost celosezónního umístění vlastního karavanu - viz. ceník. V současné době jsou pro zájemce volná 2 místa.

Pro přespání nabízíme možnost využití podsadového stanu pro dvě osoby- foto ve fotogalerii.

Další možností je kempování ve vlastním stanu (karavanu, autě ......).

K dispozici je moderní hygienická buňka s toaletami a sprchou. Vše je udržováno ve vzorné čistotě.

Celý pozemek je porostlý vzrostlými stromy, které poskytují i v horkém létě příjemný stín.

Ceník ubytování si můžete prohlédnout zde.

Pro rezervaci volejte na telefon:  733 165 134